Sahte Bal Sitelerine Dikkat

Sahte Bal Sitelerine Dikkat
satılık arı

Sevgili ziyaretçilerimiz, arıcılık işini çocukluğumuzdan beri yapmaktayız. Zamanla site ile ilgili haberleri kendimiz yazmıyoruz ve bu işi gençler takip ediyor. Ama sitemize yazmış olduğumuz yazıların özgün olmasına ve bilhassa resimlerin özgün olmasına dikkat ediyoruz.

Son zamanlarda başka yerlerden bal ve arılarla ilgili resimler alarak sanki bu işi kendileri yapıyormuş izlemi verip sitelerinde bal satan sitelere dikkat edin. Şimdi sizlerle bu şekilde bal satan bir siteyi deşifre etmek istiyorum. Sitemize eklemiş olduğumuz resimleri ve videoları alarak sitesine koymuş ve bakın bu işte bu balları üretiyoruz demiş bu kadarına pes doğrusu. Öyle internette dolaşırken karşılaştım bu site ile. Üstelik site sahibi sitesinin google aracılığı ile reklamını yapmaktadır. Bununla ilgili dökümanları sizlerle paylaşacağım. Bu resim ve videoların daha önce sitemizde yayınlandığana dair kaynaklarımızı ve birebir kendimiz tarafından çekilen görüntüler olduğunu ispatlayacağız. Resimleri olduğu gibi sitesine koymuş arkadaşımız. Yanlı videolarda değişiklik yapmış. Sanırım bilgisayarına indirdekten sonra tekrardan yükleyip videonun adını değiştirmiş. Çok akıllıca ticari fikir olmuş.

Sahte Bal Sitelerine DikkatSahte Bal Sitelerine Dikkat

Ve şimdi daha önce bizim sitemizde yani asyabal.com sitesinde yayınlanan videolarımızın linkleri aşağıdadır. Lütfen bakınız:

RESİMLERLE İLGİLİ YAZILAN YAZIMIZ

VİDEOLAR İÇİN

İşte sevgili ziyaretçilerimiz mümkün olduğunca bal almak istiyorsanız çevrenizden tanıdığınız arıcılardan bal almaya çalışın. Gelin bizde bal alın demiyoruz. Mümkünse gözünüzle gördüğünüz kişilerden bal almanız her açıdan daha sağlıklıdır. Bu tür sitelerin oyununa gelmeyin lütfen. Umarım site sahipleri

bu yazıyı görür ve bir daha böyle bir şeye kalkışmazlar ve buda onlara ders olur. Sağdan soldan toplama bilgi ve dökümanlarla insanlara bal satılamayacağını öğrenmiş olurlar.

KARAGÖLBALI.COM SİTESİNİ KINIYORUZ. GEREKLİ ÇALIŞMALAR YAPILACAKTIR.

Etiketler: , , , , ,

Karniyol Ana Arı Arıcılık Forumu

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. menderes çınar dedi ki:

    değerli dostlarım arıcılığı meslek edinmiş geçimini arıcılıktan sağlayan dostlarım ben kayseri develi şıhlı kasabasında yerli arık yapmaktayım bizim kasabaya hatta belki her yerde satılıyor sanırım petekli balı gabala 2-3 kilo cıvarında petekli balı 15 tl ye satıyor , biz bu arada kendi has olan balımızı satmakta zorluk çekiyoruz ,sonra balı alanlar şikayetçi oluyorlar bu konuda vatandaşlarımızın duyarlı olmasını istiyoruz ,hem paranız dan ,hem sağlığınızdan olmayınız dileğiyle

Yorum Yaz