2010 Kampanyası

Sayın Ziyaretçimiz,
Asya Bal Arıcılık olarak sitemize üye olanlara 2010 bal sezonu sonunda 2 kişiye 1’er  kg hakiki yayla balı dağıtacağız. Bu tamamen ücretsiz olup sitemizi ziyaret eden ziyaretçilerimiz için yapmış olduğumuz bir kampanyadır.
Ayrıca yarışma bitiminden sonra bal kazanan üyelerimiz sitemizde açıklanacaktır. Geçen yıl ki kampanyada kargo bedeli karşı tarafa olmuştu bu yıl kargo bedelinide biz karşılıyoruz.

Bal kazanmanın şartları sitemizde üye olma linkinde gerekli bilgileri doldurarak üye olarak yorum bırakmanız yeterlidir. Daha önceden sitemize üye olan ziyaretçilerimiz bilgilerini güncellemesi gerekmektedir. Çünkü ziyaretçimiz gerekli bilgiler giriyorlar, daha  sonra kendisine girmiş olduğu bilgilerden dönüş yapamıyoruz. Bu yüzden bilgilerinizi unutmamanız için  lütfen bir yere not ediniz. Çekilişimiz kameralar karşısında olacaktır ve videosu sitemizde yayına girecektir.
Başlangıç Tarihi: 01.05.2010
Bitiş Tarihi            : 01.09.2010

tarihine kadar sitemizden üye olabilirsiniz.

Üye Olan Bütün Ziyaretçilerimiz Üyelik İçin Kullandığı Nickini Buraya Yorum Olarak Bıraksınlar Herkese Bilsin ve Görsün. Yorum Olarak Nickini Yazmayanlar Çekilişe Alınmayacaktır.

Sağlıklı günler dileyerek,  şansınız bol olsun….