2013 Kampanyası

Bal kampanyası 2013

Değerli Avrasya Bal Ziyaretçileri,

Uzun yıllardır arıcılık sektöründe faliyet göstermekteyiz. Dede mesleği olan arıcılık işi baba ve torunları olarak günümüze kadar devam etmekteyiz. Yaklaşık olarak ilk internette faaliyet gösterdiğimiz yıl 2005 yılı olmuştur. Daha sonraları internette arıcılık bilgileri paylaşmaya başladık siz değerli ziyaretçilerimizden ürünlerimizden istemeye başladığınızda bizde ufak çaplı olarak internet üzerinden sayılı müşterilerimize göndermeye çalışıyoruz. Ama bütün siparişlere cevap veremediğimizi belirtmek isteriz. Eğer müşterimiz seneye almak isterse onu bir daha ki yıl bal gönderime planlamasını yapmaktayız.

Neden Herkese Bal Gönderemiyoruz?

Çünkü bal sezonluk olan bir üründür. Bu sezonda ağustos sonu ve eylül başı gibi bal sağımı olmaktadır. Ondan sonra bütün yıl aynı balı satarsınız. Bizde yaklaşık olarak 150-200 arı kovanı mevcudumuz bulunmaktadır. Yıllara göre bu kovanlardan aldığımız ürün miktadır değişmektedir. O yüzden herkese ürünleri gönderme imkanımız olmuyor. Bir yıl mevsim şartları çok iyi gidiyor ve güzel bal oluyor ama bazı yıllarda sezon kötü geçebilmektedir.

2013 Yılı Geleneksel Bal Kampanyamız…

Daha önceleri AsyaBal.Com sitesi üzerinden bal kampanyası duyurularını yapmaktaydık. Ama Avrasya Bal markasını aldığımızdan bu yana bütün aktivite ve siparişlerimizi bu sitemiz üzerinden yapmaktayız. Bizim hakkımızdan daha fazla bilgi sahibi olmak için bu sitemiz inceleyebileceğiz gibi Asyabal.com sitesini de incelemenizi tavsiye ederiz. Her yıl geleneksel olarak yapmış olduğumuz bal kampanyasını yine sizlere duyurmuş oluyoruz…

Bal Kampanyasına Katılmak İçin…

Kampanyamıza katılmak için herhangi bir üyelik ve şart yoktur. Bu yazımızın altına “bir cümleden meydana gelen” kampanyamız hakkında yorum yapmanız yeterlidir. Her yorum yapan kişiye bir numara verilmektedir ve o numaralar göre çekiliş yapmaktayız. Daha önce yapmış olduğumuz çelişlerimizi aşağıdan bulunan linklerden de inceleyebilirsiniz.

Bu yıl toplam beş(5) kişiye ücretsiz ürün göndermekteyiz. İki kişiye süzme bal, iki kişeye petek bal ve bir kişeye de karakovan balı göndermekteyiz. Sadece kampayayı kazanan kişi kargo ücreti ödemesi yapacaktır (kargo ücreti 5-6 tl olmaktadır). Her kişiye birer kilo bal göndermekteyiz. Toplamda beş kişiye beş kg bal gönderimi yapacağız.

Yorum yaparken bilgileriniz doğru bilgiler olsun özellikle mail adresiniz doğru olması çok önemli çünkü size o mail adresi ile ulaşabilmekteyiz. Kampanyayı kazanmanız durumunda o mail ile irtibata geçeceğiz. Kesinlikle maillerine reklam amaçlı bir gönderim yapılmayacaktır. Çekilişimiz kameralar karşısında olacaktır ve videosu sitemizde yayına girecektir.
Başlangıç Tarihi: 12.07.2013

Bitiş Tarihi : 15.11.2013 tarihine kadar bu yazının altına yorumlarınızı yapabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileyerek, şansınız bol olsun….

Önceki Yıllara Ait Kampanyalarımız:

2012 Bal Kampanyası

2011 Bal Kampanyası

2010 Bal Kampanyası

2009 Bal Kampanyası