2012 Kampanyası

2012 Kampanyası
Sayın Ziyaretçilerimiz, Geleneksel olarak düzenlemiş olduğumuz bal kampanyasını 2012 yılı için başlatmış oluyoruz.

Asya Bal Arıcılık olarak sitemizde bulunan konu altına yorum bırakan ziyaretçilerimize 2012 bal sezonu sonunda 5 kişiye 1’er  kg hakiki yayla balı dağıtacağız. Bu tamamen ücretsiz olup sitemizi ziyaret eden ziyaretçilerimiz için yapmış olduğumuz bir kampanyadır. Önceki yıllarda 4 kişiye 1’er kg bal vermiştik. Bu yılda her yıl yaptığımız gibi her geçen yıl,  sayıyı artırarak 5 kişiye vermeye karar verdik.
Ayrıca yarışma bitiminden sonra bal kazanan üyelerimiz sitemizde açıklanacaktır. Kampanya çekilişini kazanan misafirlerimizin yapması gereken kampanya gününü ve kampanya sonuçlarını takip ederek maii ve teslimat adreslerini bize bırakmaları gerekmektedir.

Sitemize herhangi bir üye falan olmaya gerek olmadan, konu altına yorum bırakmaları yeterlidir.   Daha önceden sitemize üye olan ziyaretçilerimiz bilgilerini güncellemesi gerekmektedir. Çünkü üye sayısına göre isimlerini bakılmayacaktır. Konu altına kaçıncı kişi olarak yorum bırakmış o dikkate alınacaktır. Yorumlar günlük olarak onaylanıp kaçıncı yorum yapan olduğunuzu görebilirsiniz. Ama çekilişte belirli numaralar çıktığında yorumlardan baktığınız zaman o yorum sayısı kime ait olduğu belli olmaktadır.

YARIŞMA ŞARTLARI:

1- Konu altına en az bir cümle oluşturacak şekilde yorum bırakmaları gerekmektedir.

2- Yorum yapınca kaçın yorumu yaptıysa o yorum sayısı dikkate alınacağı için çekilişte çıkan numaralara gelip konu altında bakabilirsiniz.

3- Çekiliş yapılırken numaraya  (1, 2, 3 ..) göre yapılacağı için numaranızı takibini yapmayı unutmayın.

Çekilişimiz kameralar karşısında olacaktır ve videosu sitemizde yayına girecektir. 
Başlangıç Tarihi  : 11.06.2012
Bitiş Tarihi          : 02.09.2012
tarihine kadar kampanyaya katılabilirsiniz.

2009 Bal Kampanyası

2010 Bal Kampanyası

2011 Bal Kampanyası

2012 KampanyasıSağlıklı günler dileyerek,  Herkese Bol Şans Dileriz… 
2012 Kampanyası