Kalite Belgelerimiz

Kalite Belgelerimiz
satılık arı

Kalite Belgelerimizİnsan bir işle zamanla meşgul oldukça o işte daha iyi ilerlemeler kaydetmektedir. Her geçen gün bir tecrübenin üstüne yeni tecrübelerin eklenmesiyle bir adım daha öteye geçme sevincini yaşamaktayız.

Arıcılık yıllardır ailemizde süre gelen bir uğraş olmaktadır. Yapmış olduğumuz hizmetlere ve ilerlemelere yeni yeni adımlar atıyoruz. Doğal olarak üretmiş olduğumuz ürünler için bir “marka başvurusunda” bulunmak istedik. Bundan yaklaşık olarak bir yıl önce Asya Bal yanı sıra Avrasya Bal markasını almış bulunmaktayız. Bununla beraber balımıza yapmış olduğumuz tahlil sonuçlarınıda sizlere sunmaktayız. Tahlil sonuçlarındaki değerler iyi bir bal da olması gereken özellikleri taşımaktadır. Yine de aklınızda sorunlar kalırsa o bal da bulanan değerleri bildiğiniz kişiler ile paylaşarak kafanızdaki sorularını silmiş olursunuz. Yanlış yazdığımız olursa bizler ile paylaşın.

Arı ürünleri diğer ürünler gibi değildir. Suistimal edilmeye çok müsait bir ürün yelpazesidir. Ne yazık ki günümüzde bir çok üründe bunu görmekteyiz. Bal ile artık sınırlı kalmamaktadır. Her zaman söylemiş olduğumuz bir slogan vardır. Bunu yinede tekrarlayarak yazımı bitirmek istiyorum. Bal almak istiyorsanız ilk önce güvendiğiniz ve şüphe duymayacağınız insanlardan sonra çevrenizdeki arıcılık yapan kişilerde bal almayı tercih edin. Daha sonra internet üzerinde bu işi gerçekten hakkıyla yapan kişilerden bal almanızı öneririz. İnternette bal alırken site de bulanan resim ve videolar sizi hemen yanıltmasın. Siteyi geniş kapsamlı olarak inceleyin arıcılık hakkında ne kadar bilgi sahibiler ve bu işi ne kadar iyi biliyor. Ve en önemlisi de internetten bal satanların kendi üretmiş olduğu ürünleri sattığına dikkat edin.

Etiketler: , , , , , , , , ,

Karniyol Ana Arı Arıcılık Forumu

Yorum Yaz