HAKKIMIZDA

ASYA BAL GEÇMİŞTEN GELECEĞE….

HAKKIMIZDA1942 doğum olan arıcımız arıcılığa genç yaşlarda babasından görerek başladı. Daha fazla bilgi ve daha fazla tecrübeyle bal üretimi yapmak için arıcılığı her geçen gün ilerletti. Başta çevresi olmak üzere İstanbul’da bulunan akraba ve tanıdıklarına ürünü satmaktadır.  Ortalama 70 – 100 kovan arısı bulunmaktadır. Ve şimdi de size kendini daha iyi duyurabilmek için ve arıcılık konusunda bilgilerini paylaşmak amacıyla böyle bir website projesine başlamış bulunmaktadır.

Piyasada en iyi şekilde ilerlemenin yollarını ararken, diğer taraftan müşterilerimize hep aynı kalitede, değerli ve kaliteli balı sunmak, ülkemizdeki bal sektörüne katkıda bulunmayı amaçladık. Kendimizi bu amaç uğruna planladık.
Temel hedefimiz yüksek kalite standartlarımızı korumak ve daha da yükseltmek, böylece müşteri memnuniyetini sürekli artırmaktır. Kalite güvenilirliği, makul ve tutarlı fiyat ve zamanında teslim… Bizimle beraber çalışan arıcı dostlarımızla birlikte politikamız,  güvenirliğimi ve prestijimizi yükseltmektir. Bal üretici olarak, en önemli sorumluluğumuz müşterilerimize gerçek, kaliteli ve sağlık bakımında hiç bir sakıncası olmayan ürünleri ulaştırmaktayız. Bu inancımızı her geçen artırarak, daha da büyüteceğiz.

Ürün çeşitliliğini ve hizmetlerimizi sürekli geliştirip, ilk seferinde ve her seferinde en kaliteli ürünleri müşterilerimize sunarak sektöründe öncü ve lider bir kuruluş olmak kalite politikamızın temelini oluşturmaktadır. üretilmektedir.

MİSYONUMUZ
Kendi çocuklarımıza güvenle yedirebileceğimiz organik ürünlerimizi herkese ulaşılabilir fiyatlarla sunmak.

VİZYONUMUZ
Kalite anlayışımızdan ödün vermeden organik ürünlerimiz yelpazesini geliştirmek. Hayatın her alanında sunacağımız doğal ürünlerimizle insanlarımıza sağlıklı besinler yedirmek ve günden güne bu yolda ilerleyerek Asya Bal adının ülkemizin her köşesinde sağlıklı ve doğal ürünler ile birlikte anılmasını sağlamak.

Sipariş için Tıklayınız…