Bal Kazanan Üyelerimiz

Bal Kazanan Üyelerimiz
satılık arı

Sayın Ziyaretçimiz,
Asyabal olarak sitemize üye olanlara bu yıl bal sezonu sonunda 2 kişiye 1’er kg hakiki yayla balı dağıtacağız demiştik. Bu tamamen ücretsiz olup sitemizi ziyaret eden ziyaretçilerimiz için yapmış olduğumuz bir kampanyadır.
Ayrıca yarışma bitiminden sonra bal kazanan üyelerimiz sitemizde açıklanacaktır.

Bal sezonu sonu 20 Eylül 2009 gibi olur. Balımızı sezon sonu gibi vereceğiz çünkü arılarla ve bal ile uğraşmaya vakit kalmadığından bunu bu tarihte yapılaması daha uygun gördük.
Sitemiz hakkında öneri ve görüşlerinizi yorum yazarak veya iletişim yollarından iletebilirsiniz. Kampanyamızın haberine burdan bakabilirsiniz. http://www.asyabal.com/yarisma

Mübarek Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.
Evet sayın ziyaretçilerimiz uzun zaman sonra bal çekilişini yaptık. Bal kazanan şanslı üyelerimiz; acelya ile murat278 adlı üyelerimiz kazanmıştır. Kendilerini tebrik ediyorum, kendileri bize iletişim adreslerini yollamaları takdirde kargo bedeli kendilerine ait olmak üzere balları yollanacaktır. Sitemize üye olan ve ilgi gösteren herkese teşekkur ederiz. Çekilişle ilgili kafada soru bırakmamak için çekilişimizi videoya çektik. Videomuzu izleyebilirsiniz. iyi seyirler.

Etiketler: , , , , , ,

Karniyol Ana Arı Arıcılık Forumu

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. admin dedi ki:

    Herkese hayırlı uğurlu olsun.

Yorum Yaz