Bal Alanların Yorumları

Bal Alanların Yorumları

Değerli ziyaretçilerimiz,

İnternet üzerinden bal satışını yaklaşık olarak 2005-2006 yıllarında başladık. Daha öncesinde kendi çevremizde bulunan eşe, dosta vermekteydik. Genel olarak İstanbul gibi büyük şehirlerde olan tanıdıklarımıza balımızı veriyoruz. Yıllık üretim olarak çok büyük bir bal üretimimiz olmasada ama çevremizdeki insanlara ve internetten genel az bir müşteri kesimimize elimizden geldiğince yolluyoruz. Balımızı kendi ailemiz ile yapmış olduğumuz ürünlerdir ve herhangi bir şekilde katkı maddesi kesinlikle ihtiva etmemektedir. Toptan satış veya alım yapmamaktayız. Bu yazıyı yazmamızdaki en önemli amaç daha önce bizden bal alan müşterilerimizin buraya bir cümlede olsa, olumlu, olumsuz veya öneri niteliğinde düşüncesini yazmanız bizim için büyük nimet olacaktır. Böyle bir yazıyı daha önceden yazmayı düşünüyorduk ama nasip bugünmüş. Bu tarihden önce bal alanlarımız bizlere yorumlarını bu sitemiz üzerinde aşağıya bir kaç cümle yazmaları bizleri mutlu edecektir. Ve bizlerde sizlere ürünlerimizi her geçen gün kalite değerini kaybetmeden ulaştırmaya çalışacağız.

Görüşlerinize büyük bir önem vermekteyiz….

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

Karniyol Ana Arı Arıcılık Forumu

Bu yazı için 35 yorum yapıldı:

 1. nazan yıldızhan dedi ki:

  Çok beğendim, bu sen tekrar almayı düşünüyorum..

 2. SAVAŞ ERSOY dedi ki:

  İNTERNET SİTENİZ HARİKA..ASYA BAL OLARAK BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.SAĞLICAKLA.

 3. ümit şahin dedi ki:

  karakovan balınız harika ailece çok beğendik şu ana kadar aldığımız en güzel baldı teşekkürler asya bal ve ailesine nasipse her sene alıcaz herkese tavsiye ederim

 4. ÖMER KAYA dedi ki:

  asya baldan daha önce 2 kez bal aldım.Bu güne kadar yediğim ballardan en iyisiydi.Doğal bir bal.Günümüzde böyle dürüst iş yapan firma yada kurumlar çok az.Önemli olan bir ürünün ucuz olması değil,beyan edildiği gibi olmasıdır.Asya bala teşekkürler.

 5. ozkan ozipekliler dedi ki:

  tebrikler, guzel calısma olmus
  ozkan ozipekliler

Yorum Yaz