Asya Bal Ürünleri

Asya Bal Ürünleri
satılık arı

Üç çeşit ürünümüz vardır. Karakovan balı, Süzme bal, Petek bal. Karakovan balını herkese veremiyoruz çok özel müşterimize ve hastalığı olan kişilere verebiliyoruz. Ballarımızda kesinlikle şeker yoktur. Tamamen tahlile açık ürünlerdir. Türkiye’nin heryerine kargo bedeli bizden olmak üzere, ödemeyi balı teslim aldığınızda yapıyorsunuz. Her türlü sorularınızı iletişim bölümünden sorabilirsiniz.
Karakovan balı Süzme Bal Petek Bal
Karakovan Balın Fiyatı: 50 TL | Süzme Balın Fiyatı : 35 TL | Petek Balın Fiyatı : 30 TL


bal

Gezginci arıcılıktan çok sabit arıcılık yapılması sebebiyle çiçek yapısına bağlı olarak üretilen balların kendine has bir tadı ve kokusu vardır. Balın rengi beyaz ile amber rengi arasında değişen açık renktedir. Tadı çok lezizdir ve boğazı yakmaz. Ayrıca bu değerli ürün, üretim tekniğinde, paketlemesinde ve pazarlama organizasyonunda yapılacak iyileştirmeler sonucu organik bal olarak değerlendirilebilir. Dili en uzun (7,2 mm) ve çalışkan bir arı ırkı olan Kafkas arıları sayesinde derin tüplü çiçeklerin de nektarlarından yararlanabilmektedir. İyi balı tanıyanlar ve balın değerini bilenler tarafından aranan bir özelliktir. Bu özellik onun yaptığı balı diğer ballardan üstün kılmaktadır.
Özellikle iyileştirici ve antiseptik(mikroplara karşı koruması) olmasıyla bilinmektedir. Ayrıca yanık tedavisinde, ülser, boğaz ve göz enfeksiyonlarında çok etkili olduğu klinik denemelerle kanıtlanmıştır. Asya Bal olarak sofralarınıza sunmaktayız.

Sipariş Formunu Doldurun Size Hemen Dönüş Yapalım.


ASYA BAL GEÇMİŞTEN GELECEĞE….

1942 Sinop Gerze doğumlu olan Cihan ALBAYRAK  hayatına Sinop Dikmen İlçesinin Çukurcaalan Köyünde devam etmiştir. Arıcılığa genç yaşlarda babasından görerek başladı. Daha fazla bilgi ve daha fazla tecrübeyle bal üretimi yapmak için arıcılığı her geçen gün ilerletti. Başta Sinop olmak üzere İstanbul’da bulunan akraba ve tanıdıklarına ürünü satmaktadır.  Ortalama 50 – 100 kovan arısı bulunmaktadır. Ve şimdi de size kendini daha iyi duyurabilmek için ve arıcılık konusunda bilgilerini paylaşmak amacıyla böyle bir website projesine başlamış bulunmaktadır.

Piyasada en iyi şekilde ilerlemenin yollarını ararken, diğer taraftan müşterilerimize hep aynı kalitede, değerli ve kaliteli balı sunmak, ülkemizdeki bal sektörüne katkıda bulunmayı amaçladık. Kendimizi bu amaç uğruna planladık.
Temel hedefimiz yüksek kalite standartlarımızı korumak ve daha da yükseltmek, böylece müşteri memnuniyetini sürekli artırmaktır. Kalite güvenilirliği, makul ve tutarlı fiyat ve zamanında teslim… Bizimle beraber çalışan arıcı dostlarımızla birlikte politikamız,  güvenirliğimi ve prestijimizi yükseltmektir. Bal üretici olarak, en önemli sorumluluğumuz müşterilerimize gerçek, kaliteli ve sağlık bakımında hiç bir sakıncası olmayan ürünleri ulaştırmaktayız. Bu inancımızı her geçen artırarak, daha da büyüteceğiz.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Karniyol Ana Arı Arıcılık Forumu

Bu yazı için 5 yorum yapıldı:

 1. hasan dedi ki:

  Güzel bir kampanya bende katıldım. Teşkekkurelr

 2. morsever dedi ki:

  Ürünleri yeni inceledim. Çok güzeller.

 3. senan dedi ki:

  Bende Asya balı denemek istiyorum
  senan

 4. lala dedi ki:

  ASYA BALLLL 🙂

 5. Yavuz ÖZDEMİR dedi ki:

  Dünyanın en güzel balı

Yorum Yaz