Ana arı gen tr Şikayet ve Dilek

Ana arı gen tr Şikayet ve Dilek

Ana arı gen tr şikayet konunuz var ise aşağıdaki yorumlar kısmından bize yazmanız durumunda ilgili firma bu konuda uyarılıp ilgili kişinin mağduriyeti hızlı bir şekilde giderilmektedir. Arı sektöründe ve arıcılıkta çok farklı konular olduğu için bazen insanların yanlış anlaşılmasından veya iletişim eksikliğinden kaynaklı olarak sıkıntılar yaşanabilmektedir. 

ANA ARI GEN TR sitesinden ana arı aldıysanız; bu firma ana arının size gelene kadar bütün sorumluluklarını karşılamak zorundadır. Yolda ölme veya kaybolma gibi durumlarda şartsız bir şekilde yeniden ana arı gönderimi yapmaktadırlar. Eğer ana arıyı aldınız herhangi bir sonun yaşadıysanız iyi niyeti dayalı güven oluşturarak ilgili firmanın whatsaap hattında resim veya irtibat kurmanız durumunda yine yardımcı olmaya çalışacaklardır. 

ANA ARI GEN TR firmasından paket arı aldıysanız; paket arı dağıtımları genel olarak Mart ayı ve Nisan ayı içinde dağıtımı yapılıp bitmektedir. Bu süreçte almış olduğu arılar konusunda firma yetkilerine ulaşamayan kişiler aşağıdaki yorumlar kısmında durumun anlatırsanız ilgili firma gerekli düzeltmeyi yapacaktır. Tabi buraya yazmadan önce ilgili firma ile görüşüp durumu çözmeye çalışın çözemediğiniz durumlarda buraya yazarsanız kesin çözüm bulursunuz. Firma da öncelik müşteri memnuniyeti olduğu için çözemeyeceğiniz bir problem olmayacağını düşünmekteyiz. 

ANA ARI GEN TR şikayet konusu ile ilgili olarak şuana kadar herhangi bir dilek ve şikayet gelmemiştir. Geldiği zaman aşağıdaki yorumlar kısmından ve ilgili firmanın cevaplarını görebilirsiniz.

Etiketler:

Karniyol Ana Arı

Yorum Yaz