8 Çerçeve Satılık Arı

8 Çerçeve Satılık Arı
satılık arı

Lütfen dikkat bu satılık arı ilanı SAMSUN-ÇORUM-ORDU-GİRESUN-TRABZON-RİZE illerini kapsamaktadır.

07/05/2016 TARİHİNDE AKŞAM ÜZERİ YOLA ÇIKILMIŞTIR.

Değerli ziyaretçilerimiz, sitemizi takip eden müşterilerimiz zaten paket arı ve satılık arı hakkında gerekli ayrıntıları bilmektedirler. Yeniden sizlere paket arı hakkında ayırıntılı bilgi vermek istemiyoruz. Eğer satılık arı hakkında gerekli ve ön bilgi sahibi değilseniz mutlaka http://www.anaari.gen.tr/satilik-ari/ isimli yazımı şiddetle okumanızı tavsiye ederiz. Çünkü bir çok sorularınızın cevabı orada bulunmaktadır.

8 çerçeveli satılık arı ilanımızı şu şekilde açıklayabiliriz;

Arılarımız ortalama 6 çerçevesi yavrulu olup, son 2 çerçevesi ballı ve günlü yumurtalı olmaktadır. Arı ırkı olarak kafkas ve karniyol ırkları bulunmaktadır. Aynı zamanda yine çerçeve üzerleri arı ile kaplı olmaktadır. Arılar 8 çerçeve alacak şekilde olan aparatlarımız ile nakliyesi yapılmaktadır. Bu 8 çerçeve alan aparat ahşap ve plastik olabilmektedir. 8 çerçeveli paket arı ücreti: 280 TL‘dir. Herhangi kargo ve başka bir ücret alınmayacaktır.

Yukarıda sayılan illerdeki müşterilerimize dağıtımı yapılacaktır. Eğer farklı bir ilde olup, yukarıdaki illere gelip alabiliyorum diyorsanız sipariş geçebilirsiniz. Onun dışındaki illere şuan girilmeyecektir. 50 üzeri alımlar olursa değerlendirilecektir. Yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi SAMSUN-ÇORUM-ORDU-GİRESUN-TRABZON-RİZE illerinde arılarınızı alma şartı ile aşağıdaki sipariş formunu doldurup gönderip, ödemenizi yapın.

07/05/2016 TARİHİNDE AKŞAM ÜZERİ YOLA ÇIKILMIŞTIR.

BURADA SATIŞI YAPILAN PAKET ARI BELİRLİ SÜRE VE BELİRLİ İLLERİ KAPSAYARAK YAPILMIŞTIR. GÜNCEL OLARAK PAKET ARI SATIŞI OLDUĞU ZAMAN SİTEMİZDE AÇIKLIYORUZ. 

güncel paket arı siparişi

Etiketler:

Karniyol Ana Arı Arıcılık Forumu

Yorum Yaz