2012 Bal Kampanya Sonuçları

bal kampanyasıSevgili ziyaretçilerimiz,

Her yıl geleneksel olarak düzenlemiş olduğumuz bal kampanyası geçikmeli olarak yapmış bulunmaktayız. Siz değerli ziyaretçilerimiz sitemize gelip yorum yaparak yarışmaya katıldığınız için teşekkur ederiz.

Normalde bu çekilişi Kasım ayı gibi yapmamız gerekiyordu ama arılar ile yaylada olmamızdan dolayı ve birazda yoğunluğu getirmiş olduğu unutkanlıkla ile kampanyamızı ertelemek zorunnda kaldık. Sonuç itibari ile çekilişimi sonuçlandırmış bulunmaktayız.

Sitemizde bulunan 2012 bal kampanyasına 260 kişi yorum yapmış bulunmakta ve bu çekiliş 260 kişi arasında yapılmıştır. Ayrıca çekiliş yapılırken 4 kişi için çekiliş yapılmıştır ama biz yarışma yapacağımız zaman 5 kişi demiştik farklı durumlardan dolayı 4 kişi üzerinden çekilişimizi yaptık. Bundan sonra zaman çekiliş yapacağız bu yüzden sizemizi takip etmenizi tavsiye ederiz. Çünkü normalde sende bir defa yapıyorduk ama ziyaretçilerimizin ilgisini görünce yılda 5-6 defa bunun gibi farklı kampanyalar yapıp kargo karşı tarafa ait olmaz üzere ürünlerimiz ücretsiz olarak göndereceğiz . Balı kazanan arkadaşlar numarası ve kullanıcı adında kullandığı mail adresi ile bize adres bilgilerini göndersin.

Çekiliş sonuçlarınız görmek için video ve resimlerimize bakabilirsiniz.

Bal Kampanyası İlanları: http://www.facebook.com/BalKampanyasi


Etiketler: , , , , ,

Karniyol Ana Arı Arıcılık Forumu

Yorum Yaz