2010 Bal Kampanya Sonuçları

karakovan balıMerhaba ziyaretçilerimiz,

Asya Bal Arıcılık olarak yaklaşık beş aydır süren bal kampanyamız bu gün itibari ile sonuçlanmıştır. Kampanya düzenlediğimiz sayfaya Buradan ulaşabilirsiniz. Öncelikle bal kazanan üyelerimizi tebrik ederim. Her sene yapmış olduğumuz bu geleneksel bal kampanyasını bu yılda bitirmiş olduk. İlerleyen zamanlar daha fazla kişiye bal vermeye çalışacağız. Sitemize yaklaşık olarak 800 kişi üye olmuş bulunmaktadır. Üyelerimizin çoğunluğu yorum yapmayı unutmuşlar veya başka amaçlarla üye olmuş olabilirler. Kayıt olan üyelerimizden toplam olarak 254 kişi yorum yapmıştır. Yorum yapan üyelerimizin nicklerine göre hepsine birer numara verildi ve numaralara göre çekilişleri yapıldı.

Üyelerimize vermiş olduğumuz bal petekli bal olarak göndereceğiz. Şanslı üyelerimizin bize geri dönüp gerekli bilgilerini vermesi halinde yaklaşık olarak bir hafta içinde balları adreslerine yollanacaktır. Kazanan üyelerimiz umarım ağzının tadına göre bir bal çıkar.

Bütün üye olan ziyaretçilerimize ve üyelerimize ilgi ve alakalarından dolayı ayrı ayrı teşekkür ederiz. Keşke herkese bal vermeye çalışsakta insanların güzel ürünlerimizden tatmalarını sağlayabilsek. Çekilişimizi kameralar karşısında yapmış bulunmaktayız. Gecen yıl yaylada yapmıştık bu yıl ballarımızın bulunduğu odada yapmaya çalıştık. İyi seyirler dileriz….

Sitemiz petek balı, süzme balı ve karakovan balı gibi ürünler stoklarla sınırlı olarak sunmaktadır. Aynı zamanda arıcılık konusunda arıcı dostlarımıza elimizden geldiğince yardımcı olamaya çalışıyoruz.

Etiketler: , , , , , , , ,

Karniyol Ana Arı Arıcılık Forumu

Yorum Yaz